Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony spełniają moje oczekiwania. Bardzo dobra przyczepność. Przed wymianą opon po dodaniu gazu w samochodzie coś dudniło. Nowe opony są super. Dokupię z Zeetexu jeszcze zimowe.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w dobrej cenie, eksploatuję te opony w trzecim samochodzie, polecam.
Opinia użytkownika: Opona jak na tę półkę cenową jak najbardziej w porządku. Podczas typowo miejskiej jazdy nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam.
Opinia użytkownika: Naprawdę super opony, spisują się rewelacyjne i są dość ciche.
Opinia użytkownika: Wszystko ok, nie widzę różnicy względem oryginalnych z salonu.
Opinia użytkownika: Tańszy zamiennik opon świetnie się sprawdza na trasie, dużo jeżdżę, dobrze się trzymają, testowałem wiele opon i te super się sprawdzają i dużo nie kosztują.
Opinia użytkownika: Jak na razie to opony sprawują się doskonale, żadnych problemów.
Opinia użytkownika: Super oponki, polecam 😉
Opinia użytkownika: Wszystko elegancko.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone