Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bez zarzutu
Opinia użytkownika: Opony super.
Opinia użytkownika: Nie zauważyłem słabych stron. Sprawdzają się w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Jakość i cena są bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Idealne do spokojnej jazdy po mieście.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolona. Opony sprawują się dobrze i na suchej i na mokrej powierzchni. Polecam.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam ten model. U mnie w Vito sprawdza się rewelacyjnie przy okazji niskiej ceny, co jest dodatkowym atutem. Dobrze bieżnikowane, wyważone tak, że nawet przy ostrym zakręcie przy 2 tonach nie wyrywa na bok.
Opinia użytkownika: Ok za tę cenę.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Ogólnie bardzo dobre gumy. Fakt są słyszalne, ale dopiero przy prędkości ok 140 - 150 km/h. Na pewno kupię kolejny zestaw.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone