Opinia użytkownika: Posiadam zimowe opony tej firmy i muszę powiedzieć że jestem zadowolony głównie jeżdżę po trasie, wiec przy znacznych prędkościach nie słychać opon, oporów tocznia też nie wyczułem. Jeśli chodzi o awaryjność opon przejechałem na niej dopiero ok 2000-3000 tys km w okresie zimowym wiec na to chwilkę nic się dzieje jeśli tak będzie dalej to za takie pieniądze polecam każdemu te opony. Jeśli cokolwiek się zmieni to z pewnością poinformuje. Bierzcie spokojnie i cieszcie się jazdą.