Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony Zeetex są rewelacyjne za naprawdę super cenę. POLECAM.
Opinia użytkownika: Po dość krótkim użytkowaniu opon stwierdzam, iż sprawują się bardzo dobrze. Komfort jazdy, zarówno w terenie jak i w mieście, jest bardzo dobry. Pozdrawiam, użytkownik Artur.
Opinia użytkownika: Opony jak najbardziej nadają się na zimę w każdych warunkach, zrobiłem ok 10000 km w tym po autostradach, jak i lokalnych drogach w górach. Śnieg, błoto pośniegowe, deszcz nie są im straszne, z czystym sumieniem mogę polecić opony
Opinia użytkownika: Opony super jakość do ceny, na zimę, doskonale sobie radzą z każdym śniegiem.
Opinia użytkownika: Opony ciche, dobrze trzymają na suchej i mokrej nawierzchni, dobrze sprawują się w terenie, polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrej jakości. Czuję różnice, jeśli chodzi o jazdę poradziły sobie na bardzo zaśnieżonej drodze.
Opinia użytkownika: Użytkuje opony 1sezon i na razie nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Jak za tę cenę są super. Ciche i dobrze trzymają
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. W górach, podczas dużych mrozów i dużego śniegu nie sprawiły najmniejszego problemu z podjazdem na mocnej stromiźnie. Natomiast na trasie, wrażenia bardzo dobre. Nie hałasują, a auto pewnie trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Polecam :).
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone