Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetna jakość. Cicha jazda, nie robią niepotrzebnego szumu. Mega przyczepność na każdej powierzchni. W największe śniegi ruszam bez problemu, na lodzie - nie zostawiły auta na nim:) Dobrze odprowadzają wodę. Kupiłam już kilka kompletów tej marki i szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Polecam wszystkim, jestem mega zadowolony z opon.
Opinia użytkownika: Za tą cenę, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony rewelacja. Nie mam żadnych uwag. Właśnie zdjąłem je po zimie jak nowe. Cena też bardzo w porządku. Polecam.
Opinia użytkownika: Jak na tę cenę opony bardzo dobre, polecam serdecznie.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. Byłem zaskoczony pozytywnie ich parametrami - klasa premium jak dla mnie. Żona ma opony klasy premium. Nie widzę różnicy w prowadzeniu. Polecam wymagającym kierowcom, dla których ważne są parametry opony.
Opinia użytkownika: Opony WH1000 używam już trzeci komplet, w trzecim z kolei aucie. Bardzo dobrze się sprawują w warunkach zimowych, są ciche, ładnie wyprowadzają auto z kolein pełnych wody. Z czystym sumieniem mogę je polecić wszystkim. Za niewielkie pieniądze mamy oponę wysokiej klasy.
Opinia użytkownika: Dobre opony za dobrą cenę. Sprawdzają się w każdych warunkach. Polecam
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone