Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony wydają się OK.
Opinia użytkownika: Nie stwierdziłem żadnych wad czy odczuwalnie słabszych właściwości.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo te opony. Samochód dobrze się prowadzi. Bardzo dobrze trzymaja się w zakrętach. To już drugi komplet opon Zeetex. Wcześniej miałam opony zimowe. Bardzo dobrze się spisywały więc letnie też kupiłam tej marki.
Opinia użytkownika: Za ta cenę znakomite.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zimowe za takie pieniądze przy mojej jeździe.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Polecam. Na razie jeden sezon zimowy i nie mam zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre, dobrze się prowadzi.
Opinia użytkownika: Naprawdę dobre oponki, jak za tą cenę, to jestem bardzo mile zaskoczony. Kupiłem je z polecenia i nie żałuje. Dobrze trzymaja się drogi, kleją w zakrętach i nie są głośne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone