Opinia użytkownika: Kupiłem 4 nowe opony, z czego dwie miały straszne bicie. Wymiana na nowe, nadal występują delikatne drgania. Mam nadzieję że po ponownym wyważeniu to ustanie.
Jazda w deszcz nie wygląda za dobrze. Przód wyjeżdża na zakręcie gdzie na starych oponach mi się to nie zdarzało. Dobre tłumienie nierówności, cicha praca, w śnieg jeszcze nie testowałem ale lada moment będzie okazja. Generalnie jaka cena taka jakość z czegoś się to bierze... następnym razem kupię coś bardziej markowego ze średniej półki.