Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze sie trzymają drogi, przy cabrio patrzyłem tylko na głośność i opony zdały egzamin. Przy otwartym dachu teraz aż miło się jeździ.
Opinia użytkownika: Jak na w miarę tanie opony spisują się fenomenalnie jest to już drugi komplet który kupiłem poprzednie były zimowe i spisują się tak samo dobrze
Opinia użytkownika: Szczerze mówiąc opony jakościowo bardzo dobre. Nikt nie pisze to ja powiem- da sie naciągnąć od 8.5j do 9.5j na spokojnie, przy okazji koło wygląda, a opona trzyma sie dobrze nawierzchni, w szczególności kiedy jest mokro, bo na tym zależało mi najbardziej.
Opinia użytkownika: Na suchej czy mokrej nawierzchni dobrze trzymają.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się w 100%. Zdecydowałem się na wybór tych opon po wcześniejszym przetestowaniu w drugim samochodzie. Wcześniej zakupiłem Opony zimowe tej samej firmy.
Opinia użytkownika: Jeżdżę zarówno po mieście, jak i autostradami. Opony jak do tej pory mnie nie zawiodły, nawet podczas dużych opadów deszczu. Świetny stosunek jakości do ceny, polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: Polecam opony. Jakość do ceny naprawdę robi wrażenie.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, polecam, znajomi też mają.
Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone