gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Yokohama G900

Ocena łączna opon Yokohama G900

Ocena łączna:

2,85 (ilość opinii: 3)
1190000
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,35
poziom hałasu 2,35
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,65
jazda po śniegu i lodzie 1,65
jazda w błocie pośniegowym 1,65
opory toczenia 3,35
ścieralność 4,00
awaryjność -
Kup opony Yokohama G900

Opinie użytkowników opon Yokohama G900

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 4,60
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Subaru Outback Kombi
  • ponowny zakup: Tak
JZ:4,801111800

Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona do outback tak na autostradzie ( nawet do 200) jak i po zwykłych drogach, poza asfaltem też nie było kłopotów. Na zimę wyposażono mnie w opony Goodyera porażka, pękaję boki mimo wkońcu wolniejszej i delikatniejszej jeździe. Yokohama jest naprawdę dobra do stałego napędu 4X4, do tego jest naprawdę wytrzymała, Godna polecenia do Subaru Outback.Przejechałem łącznie 130 000 km w tym 50 000 w zimie na zimówkach.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,40
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 2,00
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd:
  • ponowny zakup: Nie
Tomek:2,201120000

Opinia użytkownika: Wydaje mi się, że najlepsze były by do furmanki mojego dziadka, są głośne i nieprzewidywalne szczególnie na mokrym. Ratuje mnie to, że mam 4x4.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 1,60
mokra nawierzchnia 1,40
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 2,00
opory toczenia 2,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd:
  • ponowny zakup: Nie
zx:1,501500000

Opinia użytkownika: Najgorsze opony jakie kiedykolwiek miałem w aucie. Bardzo głośne, fatalne na zakrętach, piszczące na każdym rondzie. Nie nadają się ani do jazdy po asfalcie ani w teren. Nie mogę zrozumieć dlaczego subaru montuje te opony jako pierwsze wyposażenie do foresterów.

1 - 3 z 3 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.