Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Zgodnie z opinią innych użytkowników potwierdzam dobra jakosć opony.
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Zdecydowałem się na Coopera i zastanawiałem czy nie będę żałować. Jak dla mnie bardzo dobra opona zarówno na suchym, mokrym jak i na śniegu. Przetestowana na sylwestra w Beskidach - tam gdzie inne nie wjeżdżały, Cooper sobie poradził. Nie "popuszcza" na łukach nawet przy większych prędkościach, nie ślizga się. Spalanie wzrosło o jakieś 10%, ale zapewne temperatura również zrobiła swoje. Jestem baaardzo zadowolony
Opinia użytkownika: Kupiłem oponki bazując na pozytywnych opiniach użytkowników oponeo i się nie zawiodłem. Od razu odczuwa się pozytywną różnicę w stosunku do Dębicy Passio które miałem wcześniej. Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Ja dla mnie sa rewelacyjne i tyle:-) Jezdzilem na michelen'ach, goodyerach, bridgestonach, continentalach a te zrobily mi duza niespodzianke na plus oczywiscie. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone