Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Przejechałem na tych oponach jak na razie 30 tys. km. Opony bardzo dobre. Trzymają się drogi jak przyklejone w każdych warunkach, nawet na świeżym śniegu dają sobie radę/z tym, że nie polecam nikomu jazdy w zimie na oponach letnich/. Krótka droga hamowania i pewne trzymanie na zakrętach. Na pewno jeszcze raz zakupię takie same opony. A na przyszłą zimę przetestuję opony zimowe Uniroyal.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrej klasy - polecam! Bardzo dobre zarówno na suchą nawierzchnię, mokrą oraz śnieg. Polecam wszystkim, tymbardziej że są w przystępnej cenie.
Opinia użytkownika: Osobiście jestem zadowolony z użytkowania opon firmy uniroyal. Właściwie jeżdżę na nich przez cały rok bez problemów. Polecam innym ich zakup. Moim zdanie warto.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone