Ocena łączna:
Opinia użytkownika: To najlepsze opony jakie miałem do tej pory, bardzo polecam. Super cena, super jakość.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona za rozsądną cenę. Na mokrym rewelacyjnie, na suchym też nieźle. Raz nawet testowałem je w błotnym śniegu i tu również spisały się - jak na letnie opony - doskonale.
Opinia użytkownika: Jak na tą cenę opony są OK. Jestem z nich zadowolony. Pozdrawiam
Opinia użytkownika: Oponki, jak na tę cenę, nadzwyczaj dobre. Miałem doświadczenia z uniroyalem 100 lat temu(:)) w PF 125 p i były one całkowicie odmienne. Jak mi padną opony w pozostałych autach, 680 będę poważnie brał pod uwagę przy zakupie.
Opinia użytkownika: Jest to mój drugi zakup tych samych opon. Jestem bardzo zadowolona, pod każdym względem. Jestem zdecydowana na ponowny zakup. W dodatku bardzo miła obsługa i dostarczenie na miejsce, dla mnie to duża wygoda
Opinia użytkownika: Wcześniej miałem fulde diadem, nie wiem czy ten model akurat był tragiczny czy wszystkie fuldy tak mają ale nie ma co porównywać do uniroyal, one są o niebo lepsze!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone