Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: W zasadzie tylko jedna uwaga: lubią popiskiwać z byle powodu przyciągając uwagę przechodniów. Auto w trasie jest bardzo ekonomiczne i niezbyt głośne. Polecam, dobra jakośc za stosunkowo niską cene.
Opinia użytkownika: Dobrze trzyma sie drogi
Opinia użytkownika: Dobry "przeciętniak" w świetnej cenie dla tych co cenią sobie spokój i już wyrośli z szaleństw na drodze. Dla osób nie jeżdżących ostro i przede wszystkim w mniejszym ruchu opony wystarczą w 100%. Trzeba naprawdę ostro wykonać skręt żeby na suchym koła zaczęły się ślizgać. W ulewie nie strach jechać nawet 160/h na autostradzie czego nie spodziewałem się po tak dla mnie mało znanej marce. Ewentualny uślizg na mokrym jest łatwy do opanowania. Wady: dość głośna, nie markowa czyli się nie polansujemy w towarzystwie;), większe opory toczenia. Co do wytrzymałości to się wstrzymam w komentarzach choć fakt że po 35 tys nie widzę specjalnego zużycia.
Opinia użytkownika: Kapitalne opony za przystępną cenę, stworzone do jazdy po deszczu, swietnie odprowadzają wode, kupie je ponownie
Opinia użytkownika: Dobre opony za rozsądna cenę - polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone