Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super opony, bardzo polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony w rozsądnej cenie. Porządne trzymanie boczne, zwłaszcza w wersji XL, odprowadzanie wody również jest na wysokim poziomie. Jedynym minusem może być dosyć miękka mieszanka i wyższe zużycie z tym związane, ale coś za coś.
Opinia użytkownika: Opony świetnie trzymają się suchej jak i mokrej nawierzchni. Nie stwarzają żadnych problemów nawet przy wysokich prędkościach na autostradzie podczas deszczu. Jestem mega zadowolony z zakupu, niezawodne oponki w przyzwoitej cenie. Polecam serdecznie.
Opinia użytkownika: Opony z klasą.
Opinia użytkownika: Super opony w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: W deszczu nie ma lepszych, na suchej nawierzchni radzą sobie dobrze
Opinia użytkownika: Przejechałem na nowych oponach w ciągu 4 miesięcy 8 000 tys. kilometrów. Na suchej nawierzchni świetne trzymanie. Na mokrej drodze nie miałem zbyt wiele okazji do sprawdzenia, ale to co przejechałem wystarczy na wystawienie dobrej opinii.
Opinia użytkownika: Świetnie trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Oponki są eleganckie i mają bardzo dobrą cenę. Dobrze trzymają się nawierzchni i są ciche.
Opinia użytkownika: Wszytko super
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone