| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
4,75 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Ford Focus Kombi III 1.6 EcoBoost (110kW) (150KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Szczerze, serdecznie mogę polecić na mokrą nawierzchnię. Bardzo dobrze się prowadzi samochód, droga hamowania nie wydłuża się znacząco, względem suchej nawierzchni. Na prawdę czuję się bezpiecznie na drodze, mając te opony założone w swoim samochodzie. Jestem bardzo zaskoczony ich jakością na mokrej nawierzchni. Na sucho są po prostu dobre, nie jest to topka, ale radzą sobie dobrze, nie mogę im nic zarzucić. Aczkolwiek znajdą się lepsze, stąd tylko 4 gwiazdki. Natomiast na mokro są fenomenalne!
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,75 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: Opel Zafira Van B 1.8 (140KM)
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to polecam - kleją się do asfaltu. Jeśli chodzi o czas użytkowania, to NIE polecam. Jeżdżę dość spokojnie, bo z rodziną. Jak dla mnie bardzo szybko się zużyły. Trzy sezony: przejechane 20 tys. km - pół na pół: miasto + dłuższe trasy. Liczyłem, że wytrzymają jeszcze jeden bądź dwa sezony, ale bieżnik jest już prawie na minimum, widać mikropęknięcia, a ranty dość zjechane, więc odprowadzanie wody byłoby słabe.