Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Najlepsze opony jakie znam na deszcz i współczesną zimę. W zakręty wchodzę 100-120 na asfalcie przy twardym zawieszeniu bez problemu w zakresie temperatur 5-28 stopni.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się bardzo dobrze na mokrej i suchej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakość za dobrą cenę.
Opinia użytkownika: Genialne, jak zawsze. Kolejny samochód i kolejne opony tej firmy.
Opinia użytkownika: Mam je na zimę i lato, zadowolony jestem z nich bardzo.
Opinia użytkownika: Polecam jak najbardziej, opony do codziennego użytku w autach średniej klasy.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Super się śmiga na tych oponkach, kupie i na inne autko.
Opinia użytkownika: Super oponki, rewelacyjnie trzymają się drogi na mokrej oraz suchej nawierzchni. Naprawdę można sobie pozwolić na więcej, niż mając założone inne. Poprzednie opony marki Yokohama bardzo mnie zawiodły, dwie z nich zużyły się do zera na tylnej osi, co jest bardzo dziwne. POLECAM każdemu opony UNIROYAL.
Opinia użytkownika: ciche opony dobrze się trzymają na mokrej nawierzchni
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone