Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zdecydowanie warte polecenia.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony polecone przez serwis, dobrze się jeździ, trochę głośne przy dużych szybkościach (120 km/h). Tylko sporadycznie używam takich w trasie.
Opinia użytkownika: Na mokrym bardzo dobre, na suchym dosyć głośne. Są wyższe i węższe w porównaniu z oponami innych producentów w tym samym rozmiarze (mam porównanie z Nokian, Dębica i Dayton). Co do zużycia - za wcześnie, aby o tym mówić po 4 miesiącach użytkowania.
Opinia użytkownika: Jeżeli kupuje opony letnie to tylko te, zarówno do służbowego samochodu, jak i do prywatnego.
Opinia użytkownika: Są bardzo ciche, zachowują się w miarę dobrze na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Jakość = cena i wszystko się zgadza ;)
Opinia użytkownika: Świetny stosunek właściwości do ceny.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone