Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w jeszcze lepszej cenie. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony założyłem do weekendowego auta, którym robię mniej niż 5 tysięcy kilometrów rocznie. Na suchej nawierzchni jak najbardziej w porządku, w deszczu staram się nie jeździć, chociaż parę razy się zdarzyło. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam
Opinia użytkownika: Świetne oponki, radzą sobie na mokrej i suchej bardzo fajnie. Polecam.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony, auto trzyma się drogi. Może na mokrym trochę łatwo przy starcie tracą kontakt z nawierzchnią, ale to może być związane z dużą wagą akumulatorów z tyłu auta.
Opinia użytkownika: Nie raz uratowały mi skórę przed wypadkiem. :D
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony.
Opinia użytkownika: Na suchym całkiem spoko, fajnie klei. Na mokrym trzeba już uważać. Potrafi zgubić przyczepność. 360 KM na tylnej osi więc opony schodzą dość szybko, co roku nowy komplet więc dla mnie nie ma sensu kupowania opon za 3k.
Opinia użytkownika: Polecam - nowe na gwarancji i fajna cena.
Opinia użytkownika: Miesięcznie robię 8-10k km. Opony mają już 40k przelotu polecam. Dobra jakość za niską cenę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone