Opinia użytkownika: Doskonała opona pod względem wydajności, doskonałe trzymanie się drogi zarówno na sucho jak i na mokro, szkoda, że po kilku km zrobiło się wybrzuszenie (to chyba źle) Jedynym minusem moim zdaniem jest to, że szybko się zużywają bo są miękkie.