Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony super, polecam.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Super opony
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze spisały się podczas mocnych opadów śniegu jak i w czasie roztopów. W głębokim śniegu, jak i w błocie pośniegowym radziły sobie doskonale zawsze dojechałem tam gdzie chciałem. Największym zaskoczeniem było jak opony poradziły się na lodzie, który w tym roku parę razy zaskoczył drogowców i kierowców. Podczas gdy inne auta pod wzniesienia nie dały rady dojechać mój na tych oponach wgryzał się w lód wręcz. Przy większych prędkościach auto również prowadzi się wzorowo. Na suchym asfalcie bardzo ciche nawet w porównaniu z oponami wielosezonowymi, które używałem wcześniej. Opony warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam!
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Świetne opony w każdych warunkach. Bardzo solidnie wykonane. W porównaniu z chinczykami bardziej masywne, grube ściany boczne. Na zimówkach Toyo jezdżę od kilku lat. Nie mają sobie równych.
Opinia użytkownika: Opony super. Bardzo dobrze się sprawują w trudnych warunkach.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Dosyć wysoki i gruby bieżnik, więc wydają się odporne, np. na krawężniki.
Opinia użytkownika: Nadaje się do jazdy dynamicznej i spokojnej nawet przy pełnym obciążeniu. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone