Opinia użytkownika: Mam je w samochodzie a kolega ma debice i różnica w zachowaniu na drodze jest kolosalna . Odnosze wrażenie te na tych chinolach jest prawie jak na łyżwach samochód wogóle nie trzyma toru jazdy i poruszanie sie na czymś takim jest bardzo niebezpieczne.