Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: super opony, polecam
Opinia użytkownika: Tanie. Głośne. Nie ścierają się za szybko, przyczepność jest ok, na pewno lepsze od barumów.
Opinia użytkownika: Opony kupione z samochodem. Rok produkcji opon 2006. Na drodze takie sobie, ale awaryjność straszna. Z 4 opon 2 dostały jaja i nie nadają się do użytku. Nie polecam.
Opinia użytkownika: Dają radę. Były najtańsze i to bylo jedyne kryterium. Wyjątkowo dobrze się spisują, także nie mam prawa narzekać.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone