Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra i wyważona opona zimowa. W porównaniu do poprzednich zimówek Pirelli charakteryzuje się zdecydowanie mniejszym zużyciem. Opona godna polecenia do busów. Mamy w firmie wszystkie busy na tych zimówkach i nikt nie narzeka.
Opinia użytkownika: Polecam jakość do ceny
Opinia użytkownika: Opony, które zakupiłem, mają wysoką nośność i bardzo dobrze sprawdzają się na drodze.
Opinia użytkownika: Po przejechaniu 30 tysięcy kilometrów minimalne zużycie.
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony ☆☆☆☆☆
Opinia użytkownika: Polecam, spełniają moje oczekiwania.
Opinia użytkownika: Opony dobrej jakości w dobrej cenie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone