Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Od wielu lat korzystam z dobrodziejstw firmy PIRELLI i uważa tą marką za najlepszą. Opony są cichutkie i świetnie się sprawują w każdych warunkach pogodowych. Dlatego zawsze chętnie wracam do tego producenta.
Opinia użytkownika: super!!!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam
Opinia użytkownika: Szczerze polecam, zima była dość śnieżna, wiec była okazja sprawdzić zachowanie opony na śniegu - nie mam zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Opona idealna na podjazdy śnieżne w górach, jak i na asfalcie!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona. W trudnych warunkach (śnieg, oblodzenie) radzi sobie świetnie. Z napędem 4/4 ani razu nie musiałem zakładać łańcuchów, nawet w przypadku podjazdów powyżej 10%. Droga, ale zdecydowanie warta tych pieniędzy. Polecam
Opinia użytkownika: Opony spełniają swoje zadanie. Długie trasy w mieszanym trybie. Polecam serdecznie
Opinia użytkownika: Opony spełniają wymagania, zgodne z opisem.
Opinia użytkownika: Przejechałem na oponach ponad 15.000 km od listopada i spisują się super :) Rocznie robię ponad 75.000 km i za każdym razem miałem okazje przetestować różne opony Marek PREMIUM m.in. Dunlopa, Continentala czy Goodyeara. Dwie ostatnie były także rewelacyjne ale mimo wszystko Pirelli zachowuje się na Autostradzie w każdych warunkach naprawdę bardzo dobrze. W mieście także bez najmniejszych zastrzeżeń. Ogólnie polecam :)
Opinia użytkownika: Oponki spisują się rewelacyjnie od listopada przejechałem już na nich 20.000 km bez żadnych problemów, co jest miłym zaskoczeniem. Poprzednio posiadałem Dunlopy WinterSport 4D i niestety przez 15.000 km przebiły się 3 razy i wytrzymały tylko 1,5 sezonu :(. Do Pirellek nie mam żadnych zastrzeżeń jak na dotąd jest wszystko super :)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone