| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: VW Passat Variant B8 2.0 TDI Bi-Turbo (176kW) (240KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Pirelli Sotto Zero Series 3 - najlepsza opona zimowa, na jakiej jeździłem. Świetne prowadzenie przy dużych prędkościach. Stabilne, ciche. Super trakcja aż do końca żywotności opony. Dla porównania zjeździłem na:
- Continental WinterContact TS870 - świetnie trzymały tylko w pierwszym sezonie, potem dramat.
- Continental SportContact 4,5 - świetne trzymanie na mokrym tylko w pierwszym sezonie, potem porównywalne do dowolnej nowej taniej opony.
- GoodYear UltraGrip, różne roczniki, zawsze spisywały się doskonale zarówno na mokrym, jak i śniegu.
- GoodYear Eagle F1 Assymetric rózne roczniki - zawsze spisywały się zarówno na mokrym jak i suchej nawierzchni. (Ich mankament to tendencje do ząbkowania. Lubiły zrobić się głośne).