Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Sprawdzają się pod każdym względem. Polecam.
Opinia użytkownika: Sprawdzają się w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Bardzo ciche. Super trzymają się nawierzchni.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Świetne opony . Najlepsze zimówki, jakie miałem. Spisują się doskonale zarówno w deszczu, jak i na śniegu.
Opinia użytkownika: Długo czytałem opinie użytkowników zanim podjąłem decyzję zakupu Pirelli. Jako że mój pojazd użytkuje żona a posiada on tylny napęd i większą moc szukałem opony, która nie będzie powodowała problemów z podjazdami pod górę oraz na ośnieżonej drodze. Wcześniej posiadaliśmy model Michelin, który po 3 sezonach przestał łapać trakcję. Liczne wyciąganie małżonki z posesji znajomych itp. Po zamontowaniu Pirelli ruszenie na głębokim śniegu pod górę z trakcją czy bez to czysta przyjemność. Auto posiada szeroki wymiar opon 255 przy której to jest mały wybór. Opony na pierwsze 5000 zima bez porównania z Michelinami. Powyżej 8 stopni są trochę głośne przy szybszej jeździe autostrada. Jednak rekompensuje to trakcje na śniegu i mokrej nawierzchni. Naprawdę trzymają się drogi lekki uślizg zaraz jest prostowany przez kontrolę trakcji, bo pozwala na to opona. Polecam.
Opinia użytkownika: Świetne opony. Dobrze trzymają się drogi. Przy dużym śniegu radzą sobie idealnie. Polecam!
Opinia użytkownika: Daje radę tam, gdzie inne opony się ślizgają.
Opinia użytkownika: Super opona.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zarówno na suchą, jak i mokrą nawierzchnię. Dały radę w ostatniej ślizgawicy w Warszawie :-)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone