Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Przyczepność na śniegu bardzo dobra. W miarę ciche jak na zimówki. Polecam
Opinia użytkownika: Najlepiej spisująca się opona zimowa jej jakość jest znakomita i wszechstronna
Opinia użytkownika: Polecam z całego serca.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, auto prowadzi się pewnie i bezpiecznie, komfort jazdy gwarantowany, polecam serdecznie :)
Opinia użytkownika: Polecam, opony są super.
Opinia użytkownika: Opony te to zupełnie inny poziom przyczepności, ciszy i radzenia sobie na lodzie. Jestem bardzo zadowolony z ich zakupu jak i obsługi klienta! Dotrzymali słowa i były na drugi dzień ! A to było ważne bo odbierałem wtedy właśnie Teslę nową!
Opinia użytkownika: Super opona.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony na których można polegać. Do tego bardzo ciche.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone