Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Co tu dużo mówić. Auta nigdy nie oszczędzam, czesto gnam ile fabryka dała no i oponka jak dla mnie rewelacyjna. Świetnie trzyma się drogi na każdej nawierzchni:) Naprawdę super wybór :) Kupować :)
Opinia użytkownika: Kapitalna opona do Suva, auto świetnie trzyma się drogi. Jak dla mnie rewelacja. Auto porusza się bardzo cicho i komfortowo. Co do jakości wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń no ale wiadmomo - klasa premium :) Gorąco polecam :)
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony
Opinia użytkownika: Jedne z lepszych opon calorocznych, jezdzac na pirelli naprawde nie odczuwam potrzeby posiadania dwoch kompletow zimowego i letniego, ten w zupelnosci wystarcza na nasze warunki pogodowe.
Opinia użytkownika: Bajerancka opona, jezdzi na nich rowniez moja zona i tez chwali przyczepnosc do jezdni, Polecam wszystkim
Opinia użytkownika: Dobre opony. Bieżnik nie ściera się zbyt szybko. Mogłyby być cichsze, ale jak na ten rozmiar nie jest źle.
Opinia użytkownika: wszystko ok tylko przy wyważaniu okazało sie że opony posiadaja pewnie nierownosci do nieustawienia w wywazarce najnowszej technologi a kwestia reklamacji jest dla mnie nie do przyjecia - zdjac i odeslac opony i byc unieruchomionym na okres reklamacji lub trzeba miec drugi kmpl opon. bylabym super zadowolona gdyby byly jakies punkty w polsce jak do zakladania opon macie tak i do reklamacji.
Opinia użytkownika: Super opony za rozsądne pieniądze.
Opinia użytkownika: Bardzo bezpieczne oponki, spalanie około 12 l, są ciche i dobrze się prowadzi auto.
Opinia użytkownika: Opony adekwatne do swojej ceny.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone