Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobrze się sprawdza.
Opinia użytkownika: Tak opony po ciężkiej zimie - perfekcyjne. Jesień - deszcze - perfekcyjna trakcja. Czekam na lato i zobaczymy, jak będą sprawować się w wysokich temperaturach.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymają się nawierzchni w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Opony dobre pod względem przyczepności na różnych nawierzchniach, ale dość głośne i ciężko je wyważyć.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone