Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony są b.dobrej jakości, b.dobra przyczepność
Opinia użytkownika: Cicha, dobra przyczepność, ekonomiczna polecam!
Opinia użytkownika: Polecam. Najlepsze opony, jakie dotąd miałem. Bardzo pewnie się prowadzi pojazd.
Opinia użytkownika: Opinie dobrej jakości. Dobrze się trzyma nawierzchni, brak uwag polecam.
Opinia użytkownika: Na oponach przejachana cała zima; zaliczona wycieczka w góry i z czystym sumieniem mogę je polecić. Autko dobrze się prowadzi, nie ma problemu z jazdą czy ruszaniem na śniegu i błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Super opony, cicha jazda.
Opinia użytkownika: Super trzymanie nawierzchni, jazda bezproblemowa. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre
Opinia użytkownika: Znakomite, z lenistwa nie wymieniłem na zimowe. Zdają egzamin na błocku pośniegowym.
Opinia użytkownika: świetne
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone