Opinia użytkownika: Maja duze opory toczenia, ale cos za cos. Na suchym sa rewelacyjne, na mokrym trzymaja sie bardzo dobrze zuzywaja sie raczej powoli, czego chciec wiecej :) To, ze sa twarde to dla mnie zaleta nie przeginaja sie i auto nie plywa... Jesli ktos pisze, ze bola go plecy, to niech sie zdecyduje na zamiane alfy na mercedesa i opon na wysokoprofilowe... pozdrawiam