| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Ford S-Max Van I 2.0
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Dodam, że lubię zdecydowaną i dynamiczna jazdę. przesiadłem się z Saaba. Do zakupu tych opon skłoniłem się opiniami. Opony jak dla mnie rewelacyjne, mocno zapakowany samochód z pełną rodziną zawsze i w każdych warunkach bez utraty kontroli, w największe burze i wiatry, lata 2020 opony trzymały sie drogi przy 100km/h na autostradzie w drodze ze Słupska do Warszawy. Przy upałach brak głośnych pisków i ślizgania bieżnika po koleinach. Naprawdę ciche opony, do tego nie pamiętam abym musiał wydłubywać kamyki z bieżnika pomimo uczęszczania po różnych drogach gruntowych, w rowkach nic się nie kleszczy co chwilę.
Jedyna cecha, którą skłania do zastanowienia to ścieralność opony, po jednym sezonie bieżnik wytarł się o równe 2mm. W mojej ocenie bezpieczeństwa ani komfortu nie brakuje tym oponom, jestem zadowolony i polecam.