Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony na pierwszy rzut oka wyglądają "dziwnie" tj. kolor jest jakby niejednolity. Bardzo się brudzą (wszystko się do nich przyczepia); ściana boczna wyglądem przypomina zamsz, tj. kolor zmienia się po przejechaniu palcem w jedną lub drugą stronę. Szumy są niewiele mniejsze od zimowych Michelin, które posiadam. Wyraźnie słychać najechanie na kamień. Na pewno lepiej od zimowych Michelin tłumią nierówności. Dobrze trzymają się drogi (nawet na mokrej przy dużej szybkości), nie przypominam sobie żadnego poślizgu czy pisków na zakrętach i przy ruszaniu. Jeżdżę na nich zbyt krótko żeby oceniać trwałość ale jak na razie (po 3 tys. Km) nie widać zużycia.
Opinia użytkownika: W miarę ciche, dobrze się trzymają nawierzchni nawet przy bardzo dużych prędkościach
Opinia użytkownika: Mam 3 samochody na każdym inne opony, zaś te to rewelacja.
Opinia użytkownika: Służy do codziennych dojazdów do pracy spoza miasta. Doskonała opona, od tańszych opon zawsze bedzie miała lepszą trakcję, hałas i pokonywanie nierówności drogowych. Odczucia są o wiele lepsze i cichsze na tych oponach. to jedyny element, który trzyma Cię na drodze, więc nie warto oszczędzać na oponach. Próbowałem i nie warto! Cena Pirelli to doskonała cena za spokój umyslu i bezpieczeńśtwo. Gorąco polecam.
Opinia użytkownika: Gorąco polecam, dobrze wykonane, cichsze i bardziej ekonomiczne niż opony, które miałem wcześniej.
Opinia użytkownika: OK
Opinia użytkownika: Przy 220km/h pewnie się trzyma i prowadzi, a do tego spalanie przy takiej predkosci i masie pojazdu 7L/100km (pojazd to mercedes o wadze ok 1800kg i silniku o pojemnosci 3200 cm3 diesel)
Opinia użytkownika: Zrobiłem na tych oponach ponad 50 000km, jestem z nich bardziej niż zadowolony. Trzymanie drogi na suchej jak i na mokrej nawierzchni idealne, zjawisko aquaplaningu przy głebokich jak i bardzo długich kałużach na autostradach czy też drogach szybkiego ruchu podczas bardzo dynamicznej jazdy ( ;) w Niemczech), prawie zerowe. Zachowanie samochodu na tych oponach bardzo przewidywalne oraz w sytuacjach zaskakujących łatwe do opanowania. Chętnie kupię jeszcze raz.
Opinia użytkownika: opona godna polecenia - produkt z górnej półki
Opinia użytkownika: Oprócz irytującej głośności przy małej prędkości gdy asfalt jest nierówny, opony są bardzo dobre. Znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. Należy pamiętać, że hałas jest słyszalny nawet kopiąc po zamontowaniu opony na obręczy ... naprawdę dziwne (kupiłem 2 opony i robią jedno i drugie).
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone