Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona na zimę do osobowego auta. Polecam gorąco!
Opinia użytkownika: To moje pierwsze opony zimowe Pirelli i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Sprawdziły się bardzo dobrze tej zimy szczególnie przy dużych opadach śniegu. Przyczepność na najwyższym poziomie a ponadto zaskakująco ciche. Polecam
Opinia użytkownika: Fajne opony, dobrze sie trzymają jezdni. W połączeniu z napędem quattro żadna droga nie stanowi problemu.
Opinia użytkownika: Tylko jedno słowo: rewelacja!
Opinia użytkownika: Ciche jak na zimówki, bardzo dobrze hamują na śniegu, po zaspach można jeździć bez obaw, znakomite opony.
Opinia użytkownika: Super opony i super przyczepność na śniegu, jak i na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony do dynamicznej jazdy zimą w stylu AMG!
Opinia użytkownika: Polecam, super opona, przede wszystkim bardzo cicha.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Jak na razie przejechałem kilka tysięcy na tych oponach i powiem że radzą sobie dobrze na śniegu jak i w deszczu, na suchej nawierzchni też jest ok
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone