gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Pirelli P Zero (PZ4) - Strona 69

Ocena łączna opon Pirelli P Zero (PZ4)

Ocena łączna:

5,55 (ilość opinii: 687)
1111160
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 1,30
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,75
mokra nawierzchnia 5,40
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 5,00
ścieralność -
awaryjność -
Kup opony Pirelli P Zero (PZ4)

Opinie użytkowników opon Pirelli P Zero (PZ4)

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Audi S3 Sedan 8V 2.0 TFSI (221kW)
  • ponowny zakup: Nie
Przemo W:3,501115000

Opinia użytkownika: Witam. W porównaniu do moich poprzednich opon czyli Nokianów WR D4 to opona dużo bardziej się ślizga i przy tak szybkim aucie nie czuję sie komfortowo, prowadząc trochę szybciej niż normalnie. Uważam, że opony dedykowane do tak szybkiego auta powinny lepiej z nim współgrać. Szczerze jestem zawiedziony tym zakupem, skusiła mnie ta rekomendacja Audi a tu klops :(

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: BMW Seria 5 Sedan E60 Sedan 530i (190kW) (259KM)
  • ponowny zakup: Tak
Damian:3,00111000

Opinia użytkownika: Opona bardzo fajna wizualnie :-) na mokrej drodze średnio się sprawdza.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Michał:3,00111000

Opinia użytkownika: Kupiłem oponę marki PIRELLI licząc na dobrą jakość "legendarnej marki". Na drugi lub trzeci dzień wyszedł "bombel" na oponie. W zakładzie wulkanizacyjnym w którym zakładałem oponę potwierdzili mi, moje przypuszczenia, że jest to wada fabryczna, uszkodzona/wadliwa siatka czy coś takiego. Zareklamowałem oponę. Reklamacja została negatywnie rozpatrzona. W uzasadnieniu napisali, że uszkodzenie jest spowodowane udarem za co oni nie biorą odpowiedzialności. Może udar od klucza dokręcającego szpilki?? Śmiech czy rozpacz?? dodam że na oponie nie było jednej ryski. Odwoływałem się do Rzecznika Praw Konsumenta, ale tak zostały pozmieniane ustawy odnośnie rękojmi, że nie ma szans. Tym bardziej, że reklamacja została wykonana przez ich formularz. Rzecznik Praw Konsumenta, zaznaczył w rozmowie telefonicznej, że z tą marką jest dużo takich przypadków. Szukając w internecie natknąłem się na artykuł: https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/nowe-opony-a-juz-zepsute-reklamacje-lepiej-sobie-odpusc/nssjpks Niby nie podana marka, a zdjęcie mówi samo za siebie. Jeszcze raz nie polecam.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW X3 SUV G01 xDrive30d (195kW)
  • ponowny zakup: Tak
Mila:2,651170000

Opinia użytkownika: Średnia

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: Dodge Challenger Coupe III 6.2 STR Hellcat (535kW)
  • ponowny zakup: Nie
Hellcat:2,00110000

Opinia użytkownika: Jeśli chodzi o 700koni+ to chyba nie ma opon, które zagwarantują brak poślizgu. Napewno Pirelli mimo seryjnego montażu w fabryce nie dają rady, a i bieżnik maleje w oczach.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Mercedes Klasa E Coupe C238 Coupe 300 d 4MATIC (195kW) (265KM)
  • ponowny zakup: Nie
Merc:1,00100000

Opinia użytkownika: Do samych opon i wrażeń podczas jazdy brak zastrzeżeń, ale podejście firmy Pirelli do reklamacji i polityka to po prostu tragedia, reklamacja oczywiście nieuznana. Standard w tej firmie z tego co się zorientowałem, zrzucenie winny na innych, wadliwość wywołana niewłaściwym ciśnieniem w oponie, opona na aucie przejechała ok 3000km. Wada wyszła przy przekładce na opony zimowe. Od momentu założenia do wymiany ciśnienie w oponach prawidłowe co potwierdzają logi z systemu kontroli ciśnienia w aucie. Przy najlepszej oponie którą ta firma proponuje i dodatkowo wzmocnionej to po prostu wstyd.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony -
poziom hałasu -
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: -
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Audi S5 Sportback B9 3.0 TFSI quattro (260kW) (354KM)
  • ponowny zakup: Nie
Maciej:1,00100000

Opinia użytkownika: To jakiś nieprzyzwoity żart ze strony producenta Pirelli. Zużycie tych opon jest katastrofalne po 13 tys km jazdy po drogach szybkiego ruchu opony są do wymiany!!! za które zapłaciłem ponad 1tys za sztukę, dodatkowo 1 oponę musiałem reklamować bo miała bardzo złe wyważenie powyżej 100g, poniosłem z tego tytułu koszty za wyważenie, montaż i demontaż opony na feldze, bicie promieniowe na oponie 125N. Ciśnienie w oponach ustawione prawidłowo zgodnie z zaleceniami producenta samochodu. Żadnych szaleństw typu jazda sportowa czy torowa. To jest zwykłe oszustwo ze strony producenta. Powinni mi zwrócić przynajmniej częściowo pieniądze za taki szmelc. Skąd Oponeo sprowadza taki szmelc ciekaw jestem z jakiej fabryki z Turcji czy jeszcze innych egzotycznych krajów gdzie nie przestrzega się norm produkcji. Napiszę w tej sprawie do przedstawicielstwa Pirelli w Polsce. Nigdy więcej Pirelli

681 - 687 z 687 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.