Opinia użytkownika: To jest mój drugi komplet opon Diablo Strada. Przejechałem 6kkm i nigdy mnie nie zawiodły. Mój ostatni zestaw robił 5 dni dojazdów do pracy, przejazdy grupowe (2-3 po okolicy) i wyjazd do Holandii. Żadnych problemów z tymi oponami!