Opinia użytkownika: zajechałem 5 kompletów diablo (3 w silver wingu i 2 w burgmanie 650),przy pełnym obciążeniu (dwie osoby i bagaż)dają radę .Jeżdżę głownie po górkach (alpy,dolomity ,pireneje) przy różnej pogodzie i nigdy nie zawiodły .Następny komlet na wiosne.
Średni przebieg :tył 6do 10 tyś.,przód 12-15tyś..