Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne. Polecam.
Opinia użytkownika: Na razie jest ok. Dobrze trzyma się drogi. Polecam.
Opinia użytkownika: Oponki kleją się, aż banan sam na ustach się robi, nawet na bardzo ostrych zakrętach potrafię dać niezłego kuksańca innym motocyklistom, z czystym sumieniem bardzo polecam te opony i pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Opony zdają egzamin, polecam.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Oponki w Piaggio X9 500 evo robią robotę. Nie jestem w stanie ich zamknąć. Mocniejsze wychylenie w lewo sprawia, że przecieram o asfalt badylem od nóżki centralnej. W każdym razie oponki kleją świetnie, szybko łapią temperaturę, nawet przy spokojnej jeździe.
Opinia użytkownika: Jeżdżę skuterem Piaggio FLY 125 - opony sprawują się genialanie. Polecam.
Opinia użytkownika: Jestem naprawdę zadowolony z tych opon. Opony pewnie zachowują się zarówno jadąc na wprost jak i w zakrętach, jak również podczas ostrego dohamowania. Na mokrym asfalcie ich jeszcze nie testowałem, ale myślę że też będzie ok. Za tę cenę warto.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze się trzyma na suchej oraz mokrej nawierzchni.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone