Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zdecydowanie bez szalu z tymi oponami. Sprawia wrazenie krzywej i zle przylegajacej do podloza. Mechanik mowil ze sie ulezy, ale tak sie nie stalo. Kiepscizna az boli. Nie mam zaufania do tej opony. Odradzam
Opinia użytkownika: Te opony to tylko pozorna oszczędność. Wiem że teraz jest ciężko z kasą ale moje straciły przyczepność już po roku użytkowania mmo że bieżnik wygląda jeszcze ok. Miały starczyć na 3 sezony a tu już po jednym roku trzeba kupić następne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone