| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Fiat Doblo Kombivan I 1.3 D JTD
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Zakup całorocznych do takiego auta (Doblo) to świadomy wybór. Nie widzę sensu kontynuowania zmiany na zimowe i letnie, ponieważ opony zimowe znacznie gorzej trzymają się drogi niż letnie i uniwersalne w warunkach, jakie zastaje na drodze w zimie. Są nieco tylko głośniejsze od letnich, jednak w Doblo jest i zawsze głośno z powodu diesla i słabego wygłuszenia. Polecam te opony bo dobrze się trzymają na mokrym, a na suchym jeszcze lepiej, kosztują przystępnie a problem zmiany i magazynowania 2x rocznie odpada.