Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jeżdżę już dość długo na tych oponach i jestem z nich zadowolony. Szczególnie w kwestii ceny :) jeśli nie jeździsz jakoś codziennie po 100 km, myślę, że to optymalny wybór.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze sie na nich jeździ, nie da się odczuć, że to produkcja azjatycka. polecam
Opinia użytkownika: Opona godna swojej ceny, do spokojnej jazdy po miescie zdecydowanie sie nadaje, spelnia wszystkie moje oczekiwania co do przyczepnosci i hamowania.
Opinia użytkownika: Ceszę się, że nie wydałam większej ilosci pieniedzy na drogie opony, poniewaz te w zupelnosci sprawdzaja sie w warunkach miejskich i w kazdej pogodzie, sa ciche i szybko sie na nich hamuje
Opinia użytkownika: Opony średnie. Z chęcią zamieniłbym na inne. Dla użytkownika który jeździ w mieście będą idealne. Ja polecam SAVA bo takie mam zimówki i REWELACJA .
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone