Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony dobrze trzymaja się drogi na suchym i mokrym. W porównaniu do konkurencji ciche.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Dobre opony.
Opinia użytkownika: Jakość opon zgodna z opisem.
Opinia użytkownika: Opony powodują, że samochód ściąga delikatnie w prawo. Geometria idealna, mimo to ściąga. Reszta bardzo dobra. Opona cicha, dobrze się trzyma powierzchni. Do terenu się nienadaje, ale takich elementarych rzeczy nie trzeba tłumaczyć, a poza tym to nie jest opona do terenu.
Opinia użytkownika: Mam zalożone te opony w miejskim aucie i SUV ie, spelnia moje oczekiwania bez względu na warunki pogodowe.
Opinia użytkownika: Używam, polecam. Opony tej jakości są w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: O.K.
Opinia użytkownika: Opona niezła, może odrobinę za głośna.
Opinia użytkownika: Od kilku lat wierny marce Nokian. W sumie przejechane na Nokianach ok200000 km. Bardzo dobre, a w tej cenie najlepsze. Tylko przy bardzo wysokich temperaturach lub z prędkości 200 na autostradzie hamowanie wypada blado.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone