Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Godne polecenia
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony firmy Nokian.
Opinia użytkownika: Opony spisują się rewelacyjnie w każdych warunkach pogodowych!!
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre polecam.
Opinia użytkownika: To już kolejne opony Nokian z których jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: Dobra opona za rozsądną cenę.
Opinia użytkownika: Nie odbiegają niczym od najlepszy marek.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone