Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Wszystko w porządku
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony są super
Opinia użytkownika: Cena super. Jakość produktu jak na cenę bardzo dobra. Realizacja zamówienia bardzo wysoki poziom
Opinia użytkownika: Jak na swoją cenę i nawet nie patrząc na cenę super opony. Nie żałuje choć miałem mieszane uczucia
Opinia użytkownika: Super cena Super opony
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrej jakości, przystępna cena. Bardzo dobrze się sprawują w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Świetnie trzymają się na śniegu i lodzie, zapewniają pewną jazdę nawet przy trudnych warunkach.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolona z zakupionych opon. Śnieg i lód im niestraszny. Jeżdżę spokojnie z dozwoloną prędkością i uważam ten zakup za trafiony. Wyjazd z zawalonego śniegiem parkingu nie stanowi dla opon żadnego problemu. Tak samo ruszanie z miejsca. One są super. Firma Firemax zrobiła dobrą robotę.
Opinia użytkownika: Witam. Opony neolina są znakomite, tanie i jak za tę kasę bardzo dobre, super trzymają się drogi. Jestem bardzo zadowolony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone