Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Są spoko.
Opinia użytkownika: Polecam. Jeżdżę od września i nie mam żadnych zastrzeżeń. Sprawdzają się w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze spisują się opony, nic dodać nic ująć.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i nie drogie opony.
Opinia użytkownika: Opony świetnie się sprawdziły.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i tanie opony.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Po zimie w górach jest ok.
Opinia użytkownika: Dobre.
Opinia użytkownika: Jestem posiadaczem opon firmy Neolin. Jestem bardzo zadowolony. Mieszkam w Zakopanem, gdzie warunki zimowe sa ciężkie, lecz te opony świetnie dają rade.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone