Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo tanie i dobre opony
Opinia użytkownika: Uważam że cena jest adekwatna do jakości. Nie mogę narzekać. Jest dobrze.
Opinia użytkownika: Dobra budżetowa opona na dojazdy do pracy po śniegu, ale na mokrej drodze bardzo ciężko jej zaufać. Dość miękkie ranty powodują uczucia bujania. Drugi raz bym nie kupił, ale jak za te pieniądze to nie ma tragedii.
Opinia użytkownika: Zakładałem je u siebie i poleciłem znajomemu. Jak za tą cenę spisują się bardzo dobrze na każdej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: W sumie za te pieniądze ok. Trzeba tylko uważać na mokrej nawierzchni podczas deszczu.
Opinia użytkownika: Przeciętne.
Opinia użytkownika: Mogę polecić, jeśli ktoś nie jest wymagającym kierowcą do codziennych zastosowań i znosi dość głośne opony.
Opinia użytkownika: Opony są bardzo głośne, przy jeździe z prędkością 90 km/h jest bardzo głośno w kabinie, odkłada uszy od hałasu, nikomu ich nie polecam. Bardzo głośne.
Opinia użytkownika: Głośne.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone