Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony nienajgorsze jeśli chodzi o właściwości jezdne i gdyby nie to że po 23 tysiącach km z 8 mm bieżnika zostało 3.2 oceniłbym je na przeciętne. Dla porównania na 2 osi opony Firestone 6,5 mm po takim samym dystansie. Raczej nie polecam, lepiej dołożyć kilka zł i kupić opony które wystarczą na więcej niż jeden sezon.
Opinia użytkownika: masakra nic więcej nie powiem na temat tych opon :(
Opinia użytkownika: Śliska, twarda, nie da się jeździć.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone