| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,40 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Renault Grand Espace Van
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Kupiłem dwie sztuki na Ukrainie, bo innych nie mielia niestety uszkodziłem swoje. W Polsce dokupiłem drugą parę. Na suchym są świetne. Albańskie kręte serpentyny duży w końcu Espace pokonywał bez problemów i nadspodziewanie szybko. Odporne na kiepską nawierzchnię i dziury. Cichutkie i dość ładne.
Czar pryska na mokrej jezdni. Przy ruszaniu ślizgają się do III biegu włącznie, z zakrętów samochód wyjeżdża przodem, hamowanie jako tako, ale też poniżej oczekiwań. Aquaplaning - przyzwoicie, do 100km/h nawet w koleinach z wodą nie czuć utraty przyczepności.
Generalnie - na suche to świetna opona w dobrej cenie. Na mokre - fatalna i niebezpieczna. Raczej więcej nie kupię.