Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony te to chyba dla samobójców... Na mokrej nawierzchni auto nie do opanowania. Kupiłem te opony wraz z felgami na których były 2szt tych właśnie Minerva i 2 szt Pirelli Rosso. w tamtym sezonie miałem je na tyle i na lekkim deszczu dosłownie wystarczy pare kropel tyłem dosłownie rzuca na zakrętach, do tego stopnia że przy dynamicznej jezdzie potrafi zarzucić tyłem przy wyprzedzaniu roweru na drodze ?!! masakra. W tym roku stwierdziłem że założę je z przodu bo będą bardziej dociążone przez silnik i niestety to samo teraz przy ruszaniu ciągle zapala się trakcja a przy hamowaniu włącza się ABS. Strach pomyslec jak by były wszystkie 4 MINERVY ... Chyba pusciły by wtedy MI - NERVY Bardzo ograniczają mnie te opony i starch jeździć dlatego będę kupował pirelli a te komus moge nawet tanio sprzedac maja ok 6mm :)
Opinia użytkownika: Masakra, po 10000 strzeliły druty w środku, jest nierówne, śliska, szok, nigdy wiecej.
Opinia użytkownika: Straszny badziew. Nie polecam jeśli chcecie trochę pożyć. M.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone