Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, cicha bez śniegu, bardzo dobrze się trzyma podczas trudnych warunków zimowych, a w tym roku już się działo :) O wytrzymałości nie piszę, oponę mam dopiero dwa miesiące.
Opinia użytkownika: Na razie jestem zadowolony. Używam opony zimowe od miesiąca.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki. Co prawda dopiero pierwszy sezon użytkuję, ale trzymają się nawierzchni również w trudnych warunkach. Kupiłbym ponownie.
Opinia użytkownika: Super opony, następny raz też kupię, jak te zjeżdżę.
Opinia użytkownika: Są super ciche i świetnie sprawdzają się na śniegu. Ogólnie bardzo dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Perfekcyjna opona, polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Opony super. Mam w trzecim samochodzie - zaczynałem od Michelin Alpin bez numeru w 2001 roku . Polecam opony Michelin.
Opinia użytkownika: Opony premium. Polecam. Bardzo ciche. Idealne trzymanie na drodze podczas opadów śniegu. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone